Kalendarz

Październik 2019

Warsztaty tańców tradycyjnych II – Tańce Galicji

  • od 29.09.2019
  • do 06.10.2019
  • Chmiel k. Krosna
  • Warsztaty

Środy Po Staremu. Śpiew i taniec

  • 02.10.2019
  • 18.00
  • Łódź
  • Potańcówki
  • Spotkania śpiewacze
  • Warsztaty
  • Cykliczne

Etnoklimaty – konkurs fotograficzny

  • 03.10.2019
  • konkurs, Toruń
  • Konkursy
  • Wystawy

Ośpiewać wesele – warsztaty pieśni z Roztocza i potańcówka

  • od 04.10.2019
  • do 06.10.2019
  • Gilów, Roztocze Lubelskie
  • Potańcówki
  • Warsztaty

Pieśni Przejścia – warsztaty i koncerty

  • 04.10.2019
  • Osjaków, Łódzkie
  • Koncerty
  • Warsztaty

Wystawa Dźwięki pierwotne

  • 04.10.2019
  • Gdańsk
  • Wystawy

Potańc Po Staremu – Puliński & Stefanowicz

  • 04.10.2019
  • 19.00
  • Bukowiec k. Łodzi
  • Potańcówki

Pieśni Przejścia – warsztaty i koncerty

  • 05.10.2019
  • Żelazowice, Łódzkie
  • Koncerty
  • Warsztaty

Zawirowania Radomskie – Opoczyńskie

  • od 05.10.2019
  • do 06.10.2019
  • Radom
  • Potańcówki

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Instrumenty

  • 05.10.2019
  • 13.30
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci

Potańc w Gilowie – Orkiestra Gorajska, Kapela Bornego

  • 05.10.2019
  • 18.00
  • Gilów, Roztocze Lubelskie
  • Potańcówki

Wirowanie z tradycją – Potańc z Kapelą z Futomy

  • 05.10.2019
  • 18.00
  • Chmiel k. Krosna
  • Potańcówki

Jesienna potańcówka z Kapelą Batareja

  • 05.10.2019
  • 18.00
  • Pogorzelce gm. Białowieża
  • Potańcówki
  • Spotkania śpiewacze

Potańcówka – Lavatanssit [PL/FIN]

  • 05.10.2019
  • 19.00
  • Warszawa
  • Potańcówki

Pieśni Przejścia – warsztaty i koncerty

  • 06.10.2019
  • Opoczno, Łódzkie
  • Koncerty
  • Warsztaty

Spotkanie październikowe w Dobrowodzie

  • 06.10.2019
  • Dobrowoda k. Kleszczel
  • Spotkania śpiewacze
  • Warsztaty

Akordeon dla początkujących – Jakub Zimończyk

  • 07.10.2019
  • 17.30
  • Warszawa
  • Warsztaty

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Śpiew

  • 07.10.2019
  • 18.30
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci

Akordeon dla grających – Jakub Zimończyk

  • 07.10.2019
  • 19.15
  • Warszawa
  • Warsztaty

Jesienny sezon warsztatów tanecznych 2019

  • 07.10.2019
  • 20.00
  • Warszawa
  • Warsztaty

Środy Po Staremu. Śpiew i taniec

  • 09.10.2019
  • 18.00
  • Łódź
  • Potańcówki
  • Spotkania śpiewacze
  • Warsztaty
  • Cykliczne

Etnoklimaty – konkurs fotograficzny

  • 10.10.2019
  • konkurs, Toruń
  • Konkursy
  • Wystawy

Pieśni Przejścia – warsztaty i koncerty

  • 11.10.2019
  • Wieruszów, Łódzkie
  • Koncerty
  • Warsztaty

Mocarscy – 48h!

  • od 11.10.2019
  • do 12.10.2019
  • Warszawa
  • Potańcówki
  • Warsztaty

Wystawa Dźwięki pierwotne

  • 11.10.2019
  • Gdańsk
  • Wystawy

Adam Strug – koncert pieśni kurpiowskich

  • 11.10.2019
  • 19.00
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Koncerty

Małe Mazurki 2019 – Nitki i supełki

  • 12.10.2019
  • Warszawa
  • Dzieci
  • Rodzinne
  • Dla nauczycieli

XXVIII Konkurs Kapel Dudziarskich + Potańcówka

  • 12.10.2019
  • Bukowiec Górny
  • Koncerty
  • Potańcówki
  • Konkursy