Kalendarz

Wrzesień 2019

Europejskie Dni Dziedzictwa

  • od 07.09.2019
  • do 15.09.2019
  • Cała Polska
  • Festiwale|Przeglądy

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Zapisy

  • od 09.09.2019
  • do 15.09.2019
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci

Kurpiowski Tabor – śladami Pawelczyka

  • od 13.09.2019
  • do 15.09.2019
  • Wolkowe k. Ostroleki
  • Potańcówki
  • Spotkania śpiewacze
  • Warsztaty

3. Ogólnopolska Konferencja Instrumentologiczna

  • od 16.09.2019
  • do 18.09.2019
  • Ostromecko k. Bydgoszcz
  • Instrumenty
  • Wykłady|Konferencje

Akordeon dla początkujących – Jakub Zimończyk

  • 16.09.2019
  • 17.30
  • Warszawa
  • Warsztaty

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Śpiew

  • 16.09.2019
  • 18.30
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci

Akordeon dla grających – Jakub Zimończyk

  • 16.09.2019
  • 19.15
  • Warszawa
  • Warsztaty

Jesienny sezon warsztatów tanecznych 2019

  • 16.09.2019
  • 20.00
  • Warszawa
  • Warsztaty

Konferencja naukowa „Zaangażowanie, animacja, edukacja”

  • od 18.09.2019
  • do 22.09.2019
  • Warszawa
  • Wykłady|Konferencje

Etnoklimaty – konkurs fotograficzny

  • 19.09.2019
  • konkurs, Toruń
  • Konkursy
  • Wystawy

Spotkanie dobrowodzkie w Białymstoku

  • 19.09.2019
  • 17.00
  • Białystok
  • Warsztaty

Potańc Po Staremu – Maciej Filipczuk i Goście Weselni

  • 19.09.2019
  • 19.00
  • Łódź
  • Potańcówki

Gołcunecki ● 48h!

  • od 20.09.2019
  • do 21.09.2019
  • Warszawa
  • Potańcówki
  • Warsztaty

Wystawa Dźwięki pierwotne

  • 20.09.2019
  • Gdańsk
  • Wystawy

Wołyń w pieśniach

  • 20.09.2019
  • 19.00
  • Warszawa
  • Koncerty

Potańcówka przy dudach w Koszarawie

  • 20.09.2019
  • 20.30
  • Koszarawa, Beskid Żywiecki
  • Potańcówki

Potańcówka kajocka – 48h!

  • 20.09.2019
  • 21.00
  • Warszawa
  • Potańcówki

Rzeczniów tańczy! Zabawa na zakończenie lata

  • 21.09.2019
  • RZeczniów k. Iłży
  • Potańcówki
  • Wystawy

Kultowe Osiedle A / Z przytupem – Skład Niearchaiczny

  • 21.09.2019
  • Tychy
  • Potańcówki
  • Warsztaty

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Instrumenty

  • 21.09.2019
  • 13.30
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci

Akordeon dla początkujących – Jakub Zimończyk

  • 23.09.2019
  • 17.30
  • Warszawa
  • Warsztaty

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Śpiew

  • 23.09.2019
  • 18.30
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci

Akordeon dla grających – Jakub Zimończyk

  • 23.09.2019
  • 19.15
  • Warszawa
  • Warsztaty

Jesienny sezon warsztatów tanecznych 2019

  • 23.09.2019
  • 20.00
  • Warszawa
  • Warsztaty

Etnoklimaty – konkurs fotograficzny

  • 26.09.2019
  • konkurs, Toruń
  • Konkursy
  • Wystawy

Wystawa Dźwięki pierwotne

  • 27.09.2019
  • Gdańsk
  • Wystawy

Orkiestra Dęta ze Zdziłowic – warsztaty i capstrzyk

  • od 28.09.2019
  • do 29.09.2019
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty

Potańcówki dla dzieci #7 | Kapela Maliszów i Kapela Raraszek

  • 28.09.2019
  • Warszawa
  • Potańcówki
  • Cykliczne
  • Dzieci

Małe Mazurki 2019

  • 28.09.2019
  • 11.00
  • Warszawa
  • Dzieci
  • Rodzinne
  • Dla nauczycieli

Wesołe Mazurki z Pragi – Orkiestra Dziecięca – Instrumenty

  • 28.09.2019
  • 13.30
  • Warszawa
  • Spotkania
  • Warsztaty
  • Cykliczne
  • Dzieci