Kalendarz

Warsztaty śpiewu tradycyjnego z Agatą Harz

  • od 15.09.2018
  • do 16.09.2018
  • Gdynia
  • Warsztaty

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu:
GŁOSY TRADYCJI W GDYNI
15/16.09.2018
sobota: 15:30-19:30
niedziela: 10:00-14:00

Warsztaty śpiewu tradycyjnego.
Pieśni na jesienne wieczory-lubelskie.
Poprowadzi: Agata Harz.


Dla kogo?
Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności głosowe i doświadczyć przyjemności śpiewu wspólnotowego, zarówno dla początkujących, jak i kontynuujących przygodę ze śpiewem tradycyjnym. Przygotowanie muzyczne nie jest wymagane.

Program:
Głównym celem zajęć jest “rozśpiewanie” uczestników poprzez pracę z ciałem, jego rezonatorami i oddechem oraz ćwiczenia emisyjne w formie zabaw muzycznych. Warsztaty zachęcą do poznania i zgłębiania walorów swojego głosu. Poznamy pieśni z Lubelszczyzny, śpiewane dla przyjemności podczas pierzaczków, kędzielnic i wieczorynek. Może uda nam się chwilowo zapomnieć o rozpoczęciu roku szkolnego i odlatujących żurawiach, ktore zwiastują przemijanie lata :)

Gdzie?
Towarzystwo Miłośników Gdyni
ul. Władysława IV 51
Gdynia


Udział w warsztatach jest płatny: 50zł.
Ilość miejsc ograniczona.
O kolejności zapisów decyduje przesłanie dowodu wpłaty a nie wypełnienie formularza.


_____________________________________________________
Regulamin warsztatów organizowanych w ramach projektu
„Głosy tradycji w Gdyni”
______________________________________________________

1. Uczestnik pokrywa koszty jednorazowych warsztatów w wysokości 50 zł.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. Gwarancję miejsca na warsztatach stanowi uiszczenie opłaty za warsztaty, przesłanie dowodu wpłaty na maila oraz wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
4. O zapisie na warsztaty decyduje kolejność uiszczania opłat, a nie kolejność zgłoszeń.
5. W przypadku zapełnienia grupy, lista zostanie zamknięta, a osoby, które opłaciły udział w tych zajęciach po zamknięciu listy, otrzymają zwrot pieniędzy lub możliwość przejścia do kolejnej grupy warsztatowej, w której lista nie została jeszcze zamknięta.
6. Osobom, które dokonają przelewu na 3 dni przed rozpoczęciem warsztatów, Organizator nie gwarantuje przyjęcia do grup.
7. Wpłaty należy dokonać na konto Towarzystwa Miłośników Gdyni nr: 96 1160 2202 0000 0000 5423 4880. Przelewy powinny być opisane tytułem: „Głosy tradycji w Gdyni- termin warsztatów-imię i nazwisko”
8. Po dokonaniu przelewu uczestnik jest zobowiązany do wysłania PDF-u z potwierdzeniem wpłaty na email: glosytradycji@gmail.com w tytule maila wpisując: imię nazwisko, termin warsztatów, pdf
9. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
10. Każdy uczestnik warsztatów powinien zgłosić się na miejsce minimum 10 minut przed zajęciami.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za osoby niepełnoletnie.
12. Z uwagi na komfort zajęć instruktor prowadzący zajęcia ma prawo do nie wpuszczenia na salę osób spóźniających się.
13. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
14. Uczestnik warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji „Głosów tradycji w Gdyni” w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
15. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926


Kontakt: glosytradycji@gmail.com

Organizator: Towarzystwo Miłośników Gdyni
Warsztaty są realizowane dzięki wsparciu finansowemu miasta Gdynia

 


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie